Wyroby Cukiernicze

Kim jestem

Adres mojej strony internetowej to: https://smolenscium.alchymista.pl Wszelkie uwagi można kierować na adres alchymista@tlen.pl lub na moje konta na portalach społecznościowych: https://www.minds.com/alchymista/ lub https://gab.com/alchymistaxvii . Nie, nie mam konta na ćwierkaczu. Kiedyś miałem, ale po numerze z zablokowaniem konta urzędującego prezydenta USA (cokolwiek o nim myślimy) dystansuję się od Big-Tech. Tak, założyłem kiedyś konto na fejsie, ale go nie używam, a skasować go jak wiadomo, nie można.

Jakie dane osobiste zbieram i dlaczego

Komentarze

Od ładnych kilku lat mojej witryny nie można komentować, istniejące komentarze mają charakter archiwalny. Dlatego nie zbieram danych od komentujących, bo ich zwyczajnie nie ma. Chcesz napisać komentarz? Napisz do mnie na podany wyżej adres lub portal społecznościowy.

Statystyki

Tak, jestem ciekaw kto odwiedza moją stronę, choć nie interesują mnie konkretne nazwiska. Ale interesuje mnie to z jakiego kraju jest najwięcej wejść, które wpisy i strony cieszą się największym zainteresowaniem, gdzie jestem cytowany lub linkowany itp. Interesuje mnie także w jaki sposób wyszukiwarki odnajdują moją stronę dla użytkowników, rozumiecie sami. To pomaga zrozumieć, co Big-Tech robi z naszymi głowami. Do celów tych używam legalnych i powszechnie dostępnych narzędzi analitycznych. Danymi tymi nie dzielę się z nikim, nie przesyłam ich nikomu. Dane te przechowywane są około roku. Jakiś zakres anonimowych danych analitycznych zbiera prawdopodobnie hosting, na którym mam tę witrynę.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Inne witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Możliwość komentowania została wyłączona.